Rum


Porovnání výrobku (0)

Bacardi je společnost sídlící v San Juanu v Portoriku a Hamiltonu na Bermudách. Bacardi je zároveň druh světlého rumu, který tato společnost vyrábí. Společnost je jednou z největších rodinných společností na výrobu alkoholu a prodává více jak 200 milionů lahví ročně. Společnost založil Facundo Bacardí v Santiagu de Cuba v roce 1862. Během Kubánské války za nezávislost a po okupaci Kuby USA se stal rum Bacardi základem pro koktejly Cuba Libre a Daiquiri.
304 Kč
Tmavší verze známého a oblíbeného jamajského rumu Captain Morgan. Vyrobený z karibských rumů, koření a přírodních aromat.
258 Kč

Havana Club pochází z roku 1878, kdy don Jose Archebal tuto palírnu v Cardénas na kubánském pobřeží založil. Po kubánské revoluci v roce 1959, kdy kubánské palírny přešly pod státní kontrolu, sankce trh s kubánským rumem téměř zničily a prodej rumu silně poklesl. Současným distributorem je společnost Pernod Ricard. Tím se jeho pozice zvrátila a změnila Havana Club v jeden z předních rumů na trhu.

258 Kč
Země původu: Trinidad a Tobago
Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 procent vol.
Počet v kartonu: 6 ks
Proč vyzkoušet Kraken Black Spiced Rum?
488 Kč
Pirátská bedna plná ušlechtilých neřestí, originální balení obsahuje láhev rumu Pyrat, doutníky Stanislaw, žulové kostky pro kvalitní chlazení a Gusto Café degustační balíček kvalitní kávy.
2 760 Kč
Země původu rumu je ostrov Saint Thomas, který je součástí Panenských ostrovů.  Společnost byla založena v roce 1838. V roce 1888 byl vybrán, protože v tomto roce se v Kodani konala severská výstava inspirovaná Londýnem. Na této akci v hlavním městě Dánska zvítězil i rum z domu A.H. Riise Gold. Již téměř 200 let se firma stala velkým podnikem a vysoce kvalitní firmou A.H. Riise 1888 Copenhagen Gold Medal Rum je vynikající pověst společnosti.
968 Kč
Bovens Arrak vyrábí výrobce Boven v Indonésii. Základem Arraku jsou rýžové destiláty, džem z palmového cukru z dat a kokosové palmy a melasa z cukrové třtiny.
283 Kč
Ron Barceló Imperial - v letech 1999 a 2000 byl mezi 137 soupeřícími značkami rumu oceněn Chicagským institutem zkoumání nápojů (Beverage Tastings Institute of Chicago) nejvyšším hodnocením (97 bodů ze 100). Porota označila Ron Barceló Imperial jako prvotřídní alkoholický nápoj světové úrovně. Imperial je rodinné stříbro značky Barceló. 
620 Kč
Láhev má svůj jedinečný design, rum je ve skleněné lahvi, která je potažena plastovým "obalem" ve tvaru trofejní hlavy amazonských kmenů.
1 042 Kč