Ostatní

Porovnání výrobku (0)

Název hovoří za vše: Aperol je ideální aperitiv. Má zářivě oranžovou barvu a jedinečnou chuť. Za tu vděčí tajné receptuře, která se od roku 1919 nezměnila. Víme pouze, že obsahuje infuzi hořkých a sladkých pomerančů a dalších bylin a kořenů (např. rebarbory) v dokonale vyváženém poměru.


375 Kč
Jägermeister je stáčen do typických zelených láhví nesoucích známé firemní logo, tedy jelena se zářícím křížem mezi parohy a obklopeného dubovými a borovými větvemi. Znak jelena pochází ze svatohubertské legendy, která vypráví o mladém a nelítostném lovci Hubertovi. Krutý lovec jednoho dne v lese potká velkého bílého jelena se zářícím křížem mezi parohy, a po takovém zážitku slíbí, že se polepší a za symbol této změny přijímá znak jelena s křížem. Na lahvi lze také nalézt citát: „Ctí lovce je chránit a pečovat o zvěř, lovit čestně a vážit si stvořitele v jeho tvorstvu.“
342 Kč
Martini Bianco vzniklo již v roce 1910 a od té doby nasbíralo nespočet ocenění.
206 Kč
První originální nápoj na čajovém základě na Slovensku. Zárukou vysoké kvality je balení v originální lahvi a ochranná známka Karloff.
405 Kč
Vodka nese jméno nejslavnějšího polárníka všech dob, který celý svůj život obětoval kráse, čistotě a průzračnosti krajin věčného ledu. Právě takovou atmosféru, snoubící ledový chlad s žárem v těle, přináší Vodka Amundsen. 
357 Kč
Ze všech druhů alkoholu, který je vyráběn ve Finsku, je Finlandia nejvíce známá a rozšířená mezi cizinci. Značka Finlandia se objevila v roce 1970 ve Skandinávii a v roce 1971 ve Spojených státech. Je to šestá nejvíce produkovaná vodka na světě. Finlandia Vodka se vyrábí ve městě Rajamäki.
305 Kč
 Jako jedna z prvních speciálních vodek vytvořených nezávisle specialisty společnosti Nemiroff, vodka Nemiroff Original byla uvedena na trh v září 1999.
329 Kč
Smirnoff Vodka má dlouhou historii, kterou začal psát Arsenjevič Smirnov v roce 1860 v carském Rusku. Jeho vyhlášená a samotným carem uznávaná palírna však vzhledem k revolučnímu převratu v roce 1917 ukončila výrobu. Ne však na dlouho.
Jeden z pěti Piotrových synů Vladimir emigroval do Istambulu, pak do Lvova a nakonec do Paříže, kde pokračoval v rodinné tradici až do 30. let. Zde také pofrancouzštil jméno vodky z původního Smirnov na konečné Smirnoff. V roce 1933 prodal výrobní práva příteli Rudolphu Kunettovi žijícím v USA. V 90. letech proběhlo několik soudních sporů o značku mezi potomky P.A. Smirnova a současným majitelem konsorciem Diageo. Vodka Smirnoff vyniká svou lehkostí, bohatostí a příchutí pšenice
240 Kč