Ochrana osobních údajů na eshopu www.uslechtile-neresti.cz dále jen eshop

Pokud máte jakékoliv otázky nebo potřebujete další informace, zašlete nám dotaz na email obchod@uslechtile-neresti.cz Ochrana osobních údajů našich návštěvníků na eshopu je pro nás velice důležitá.  Tento dokument o zásadách ochrany osobních údajů popisuje, jak jsou použity osobní informace přijaté na www.uslechtile-neresti.cz.

Společnost Fair Consulting s.r.o. (dále jen „společnost Fair Consulting“) si při zpracování osobních údajů velmi zakládá na ochraně soukromí svých uživatelů a zohledňuje ji při všech obchodních procesech. Společnost Fair Consulting dodržuje příslušné předpisy o ochraně osobních údajů. Tato ustanovení o ochraně osobních údajů platí pro veškeré služby, které jsou nabízeny na webových stránkách, jež Fair Consulting provozuje.

Přístupem na eshop a souhlasem s vyskakujícím oknem souhlasíte, že jste plnoletí (dovršení věku 18.let) a jejím používáním vyjadřujete, že jste srozuměni s následujícími ustanoveními o ochraně osobních údajů. Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat s budoucím účinkem (viz oddíl „Možnost odvolání“). Máte-li otázky k tomu, jak společnost Fair Consulting používá Vaše osobní údaje, obraťte se na náš kontaktní email na konci stránky. 

Shromažďování a využívání Vašich osobních údajů

Eshop využívá přihlašovací údaje. Přihlašovací údaje obsahují informace o IP adrese (internetový protokol), typu prohlížeče, poskytovateli internetu (IPS), datumu/času, odkazujících / výstupních stránkách, počtu kliknutí k analýze trendů a metriky, správě webu, sledování pohybu uživatele na webu a o shromažďování demografických informací. IP adresy a podobné informace nejsou spojeny s žádnými informacemi, které by identifikovaly osobní údaje.

Společnost Fair Consulting s.r.o. v zásadě zjišťuje, shromažďuje a využívá pouze údaje, které během používání Stránky sdělíte při svém přihlášení či registraci a při případném využití zpoplatněných služeb. 

Cookies 
www.uslechtile-neresti.cz nepoužívá cookies.

Zabezpečení

Společnost Fair Consulting s.r.o. se neustále snaží o přiměřená opatření k zamezení neoprávněného přístupu k Vašim osobním údajům a jejich neoprávněného používání či falšování a k minimalizaci příslušných rizik. Poskytnutí osobních údajů, ať již osobně, telefonicky či prostřednictvím internetu, je však vždy spojeno s riziky a žádný technologický systém není stoprocentně chráněn před manipulací či sabotáží.

Společnost Fair Consulting s.r.o. zpracovává informace získané od Vás podle norem pro ochranu osobních údajů. Všichni zaměstnanci jsou povinni zachovávat důvěrnost a ustanovení o ochraně osobních údajů a jsou v tomto ohledu poučeni. Při placení jsou Vaše údaje přenášeny šifrovaně pomocí technologie SSL.

Celý eshop včetně registrace a přihlášení je šifrován pomocí technologie SSL.

Změny

Společnost Fair Consulting s.r.o. může tato ustanovení o ochraně osobních údajů, obsah eshopu či přístup na něho kdykoli změnit či zablokovat. Na takové změny společnost Fair Consulting s.r.o vhodnými prostředky upozorní.

Možnost odvolání a smazání údajů

Chcete-li odvolat svůj souhlas se zasíláním informací  či newsletteru, pošlete nám prosím e-mail na adresu obchod@uslechtile-neresti.cz a udejte své jméno, příjmení a e-mailovou adresu, na kterou jsme Vám informace a newsletter zasílali. Každý newsletter obsahuje odkaz, který umožňuje odvolání souhlasu a odhlášení odběru.

Společnost Fair Consulting s.r.o.  na Vaše přání neprodleně smaže Vaše osobní údaje, tj. údaje, které obsahují informace o osobních a materiálních poměrech uživatele, pokud tomu nebrání zákonná či jiná povinnost tyto údaje uchovávat.


Otázky k ochraně osobních údajů a kontaktní údaje / informace, opravy, mazání a blokování

Informace o tom, které údaje o Vás společnost Fair Consulting s.r.o  ukládá, jejich původ, příjemce a účel uložení můžete získat kdykoli na požádání. Máte-li otázky k ochraně osobních údajů či přejete-li si opravu, zablokování či smazání svých osobních údajů, využijte následující kontaktní údaje a uveďte své uživatelské jméno, příjmení a e-mailovou adresu: Fair Consulting s.r.o., CSA 33, Rousínov 683 01, tel.: 742 511 481.


Stav k 09/2017